Profesionální poradenský servis a realizace koupelen

Staráme se o vše od výběru obkladů, přes ucelený návrh včetně stavařského poradenství, až po detailní projekt vaší koupelny, již od roku 1995.

7 000+

koupelen...
...jsme už pro naše klienty realizovali. Jednu koupelnu na míru vašim představám vytvoříme i pro vás.

27

let praxe...
...nás naučilo, že rychlost, preciznost a odbornost mohou jít ruku v ruce. O koupelnách dnes už víme všechno.

Naše služby

Naše služby

Náš tým dokáže vaši novou koupelnu zaměřit přímo na místě výstavby, stejně tak jako vycházet z vámi dodaných plánů.
Na základě vašich představ a našich doporučení pro vás připravíme precizní cenový návrh a detailní projekt koupelny včetně kladečského plánu. Majoritní většinu koupelnových produktů dokážeme odprezentovat na reálných vzorcích nebo na velkoplošném monitoru přímo v koupelnovém studiu AQUASTYL u šálku dobré kávy.

3D a 360° technologie

Vytvoříme vám prvotřídní 3D realistický model koupelny včetně možnosti prohlédnout si na vlastní oči virtuální koupelnu z pohledu 360°, a to vše do 48 hodin.
Následně vytvoříme precizní kladečský a realizační plán pro stavební firmu, a to včetně QR kódů k umístění na místo výstavby, které odkazují na detailní výkresy navržených zařizovacích koupelnových předmětů.
Kontakt

Zajímá vás, co dalšího pro vás můžeme udělat?

Spojte se s námi
Spojte se s námi
By clicking “Accept All Cookies”, you agree to the storing of cookies on your device to enhance site navigation, analyze site usage, and assist in our marketing efforts. View our Privacy Policy for more information.