O nás

Tvoříme koupelny na míru, od lidí, pro lidi

Rádi bychom vám představili náš přístup ke každému zákazníkovi. V AQUASTYLU si nezakládáme pouze na prodeji výrobků a dokončení projektu, ale na vytvoření dlouhodobého vztahu založeného na důvěře a osobní péči. Přes dvě desítky let zkušeností nás naučilo, že každý zákazník je jedinečný a zaslouží si individuální přístup. Nejde nám pouze o to, aby byla vaše koupelna dokonale naplánována a vybavena, ale také o to, abyste se u nás cítili jako doma. A naši spokojení zákazníci nám dávají za pravdu – mnozí se k nám vracejí již více jak 27 let.
AQUASTYL - Vítejte Doma.

Naše hodnoty

01

Odbornost

Dlouhodobě spolupracujeme s renomovanými světovými výrobci koupelnového vybavení. V AQUASTYLU se setkáte pouze se zkušeným a odborně proškoleným týmem, který sleduje nejnovější trendy.
02

Důslednost

Zajistíme vám dokonalou 3D vizualizaci vaší koupelny včetně atraktivního 360° pohledu. Samozřejmostí je kladečský stavební plán včetně zařizovacích koupelnových předmětů.
03

Péče po celou dobu realizace

Stavba je stavbou, a proto máte nás. Jsme připraveni na všechny proměnné a nástrahy, které mohou vzniknout. Narozdíl od jiných dodavatelů nekončíme u prodeje koupelnového vybavení. Postaráme se o vše za vás.

Náš tým

Víme, kudy voda teče

Všichni členové posádky na palubě koupelnového studia AQUASTYL milují svou práci a jsou ostřílenými profesionály v oboru koupelnových realizací.

Jana Pinkasová

Project design manager

Matěj Rekl

Designer / 3D design

Václav Kraus

Delivery partner

Eva Domenici

Zakladatelka a jednatelka

Markéta Zimmermannová

Project design manager

Pavel Šrubař

Manager Skladu
Kontakt

Hledáte dodavatele koupelnového vybavení pro stavební firmu nebo osobní výstavbu?

Spojte se s námi
Spojte se s námi
By clicking “Accept All Cookies”, you agree to the storing of cookies on your device to enhance site navigation, analyze site usage, and assist in our marketing efforts. View our Privacy Policy for more information.