logo aquastyl
+420 312 682 262
Koupelny Kladno světlákoupelnové studio Kladnotmavá koupelna Prahakrémová koupelna Prahaluxusní podlahy Praha Kladnomoderní koupelna Kladno
WC VILLEROY & BOCH O.NOVO

Závěsné WC s povrchovou úpravou keramiky a zpomalovacím sedátkem a Quick release

Velikost: 36×56 cm

SLEVA: 45%

Cena: 6.037,- Kč

WC VILLEROY & BOCH SUBWAY 2.0

Závěsné WC s povrchovou úpravou keramiky, barva starwhite

Velikost: 37,5×56,5 cm

SLEVA: 50%

Cena: 8 792,- Kč

Obklady a dlažby

Výběr obkladů a dlažby záleží zejména na tom, jakou funkci mají plnit. Jiné budou obklady do interiéru a jiné na terasu či balkon.

Dlažba do interéru

Tady je nejspíš nejdůležitější odolnost vůči otěru. Nejnižší odolnost je vhodná na nějaké obklady stěn, například u kuchyňské linky. Na podlahu v kuchyni ale použijete dlažbu s vyšší hodnotou odolnosti vůči otěru. Občas vám asi spadne i něco tvrdého či ostrého, jako hrnek či kuchyňský nůž. I na to je potřeba myslet při výběru dlažby do interiéru.

Dlažba do koupelny

Koupelnové dlažby jsou ještě o trochu specifičtější než jiné interiérové dlažby. Uklouznout na hladké dlažbě je velmi snadné, zejména když je noha mokrá. U dlažby do koupelny přemýšlejte hlavně o protiskluzové úpravě.

Dlažba do exteriéru

Pokud vybíráte dlažbu na venkovní použití, pak musí být především odolná vůči povětrnostním vlivům a zejména vůči mrazu. Povrchová úprava může být různě zdrsněná, profilovaná, ale i hladká. K bazénu si vyberte hladší povrch, ale raději s protiskluzovou úpravou. Na terasu či balkon klidně stačí i bez protiskluzové úpravy. Naopak chodníček mezi záhonky na zahrádce snese i nějaký plastický profilovaný povrch.

Pokud jste z okolí Plzně a máte to k nám daleko, doporučujeme navštívit eshop www.a-keramika.cz.

 

Rezervační formulář

  Vaše jméno (povinné pole)

  Váš e-mail (povinné pole)

  Váš telefon

  Text zprávy (povinné pole)

  Kontaktní formulář

   Vaše jméno (povinné pole)

   Váš email (povinné pole)

   Váš telefon

   Text zprávy (povinné pole)