logo aquastyl
+420 311 280 152
Koupelny Kladno světlákoupelnové studio Kladnotmavá koupelna Prahakrémová koupelna Prahaluxusní podlahy Praha Kladnomoderní koupelna Kladno
WC VILLEROY & BOCH O.NOVO

Závěsné WC s povrchovou úpravou keramiky a zpomalovacím sedátkem a Quick release

Velikost: 36×56 cm

SLEVA: 45%

Cena: 5 888,- Kč

WC VILLEROY & BOCH SUBWAY 2.0

Závěsné WC s povrchovou úpravou keramiky, barva starwhite

Velikost: 37,5×56,5 cm

SLEVA: 45%

Cena: 9 113,- Kč

Koupelnové studio Kladno, pouze 10 minut od Prahy

Luxusní koupelny Středočeský kraj, Kladno, Praha

 

Máte nový dům či byt a chcete si vytvořit originální koupelnu na míru? Chcete značkovou koupelnu? Již Vám nevyhovuje současná koupelna a toužíte po novém vzhledu koupelny? Obraťte se na specialisty na koupelny. Naleznete nás na samotném začátku Kladna při příjezdu od Buštěhradu. Nacházíme se pouze 15 km od letiště Praha a to je cca 10 minut jízdy.

Navštivte naše koupelnové studio v Kladně Kročehlavech ve Středočeském kraji, které Vás inspiruje pro svou představu nové koupelny. Při výběru dlažby, obkladů, sanitární keramiky, van, sprchových koutů, doplňků a celkového návrhu koupelen Vám pomůžou naši odborníci, kteří jsou odborně vyškoleni. Vytvoříme Vám vizualizace Vaší koupelny, WC nebo jiných místností dle Vámi zadaných parametrů, nic není pro nás nemožné.Koupelnové studio Aquastyl je na trhu od roku 1995 a od té doby jsme navrhli a zrealizovali velké množství koupelen pro soukromé zákazníky. Podíleli jsme se na velkých developerských projektech bytových domů, dodávali kompletní vybavení koupelen do několika hotelů a wellness center.